Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

OUTLET

HDMI, VGA kabl, BNC, Daljinski upravljac, Infracrveni alarm, LED sijalica, RCA cinc, Senzor pokreta, USB, Uticnica



100x60mm kraj kanala Kopos 8551


Cena: 272,00
Cena bez poreza: 226,67
Popust:
Vrednost poreza: 45,33


160x65mm KANAL parapetni Kopos PK sa poklopcem samogasiv (direktno prima 45x45mm


Cena: 1.464,00
Cena bez poreza: 1.220,00
Popust:
Vrednost poreza: 244,00


160x65mm unutrašnji ugao Kopos 8485


Cena: 538,00
Cena bez poreza: 448,33
Popust:
Vrednost poreza: 89,67


90x55mm T račva Kopos 8404


Cena: 283,00
Cena bez poreza: 235,83
Popust:
Vrednost poreza: 47,17


Bežični detektor pokreta EWP2 (st mp) Eldes


Cena: 4.550,00
Cena bez poreza: 3.791,67
Popust:
Vrednost poreza: 758,33


Bežični magnetni senzor EWD2 (st mp) Eldes


Cena: 4.000,00
Cena bez poreza: 3.333,33
Popust:
Vrednost poreza: 666,67


Bežični senzor otvaranja AM553 (el mp)


Cena: 430,00
Cena bez poreza: 358,33
Popust:
Vrednost poreza: 71,67


Daljinski upravljač EWK2 (st mp)


Cena: 2.870,00
Cena bez poreza: 2.391,67
Popust:
Vrednost poreza: 478,33


Fiber duplex patch cord kabl SC-SC duž. 3m, singlemode 9/125, UPC (ultra polish


Cena: 945,00
Cena bez poreza: 787,50
Popust:
Vrednost poreza: 157,50


Fiber duplex patch cord kabl SC-SC/APC duž. 2m, singlemode 9/125, UPC / APC - fa


Cena: 940,00
Cena bez poreza: 783,33
Popust:
Vrednost poreza: 156,67


Hikvision DS-7208HWI-SH 8ch (ant mp)


Cena: 12.580,00
Cena bez poreza: 10.483,33
Popust:
Vrednost poreza: 2.096,67


MMCX na RP-SMA(m) dužine 0,2m


Cena: 1.020,00
Cena bez poreza: 850,00
Popust:
Vrednost poreza: 170,00


Modul USB B(F) / RJ-45


Cena: 325,00
Cena bez poreza: 270,83
Popust:
Vrednost poreza: 54,17


PowerBank 4000mAh Gigatech PB4000-02 žuti (gm mp)


Cena: 1.100,00
Cena bez poreza: 916,67
Popust:
Vrednost poreza: 183,33


Pro'sKit modul za univerzalna klješta Coax RG-8/11 za N konektore (1PK-3003D6)


Cena: 1.310,00
Cena bez poreza: 1.091,67
Popust:
Vrednost poreza: 218,33


Pro'sKit modul za univerzalna klješta za RJ-11 / 4-pinske konektore (1PK-3003D16)


Cena: 1.310,00
Cena bez poreza: 1.091,67
Popust:
Vrednost poreza: 218,33


Samostalni GSM sistem Eldes EPIR3 (st mp) Eldes


Cena: 14.900,00
Cena bez poreza: 12.416,67
Popust:
Vrednost poreza: 2.483,33


Senzor pokreta HS64 (el mp)


Cena: 1.970,00
Cena bez poreza: 1.641,67
Popust:
Vrednost poreza: 328,33


Šuko 220V strujna utičnica sa uzemljenjem - modul dim. 45x45mm (2M) sa zaštitni


Cena: 220,00
Cena bez poreza: 183,33
Popust:
Vrednost poreza: 36,67


Uložak 45x45mm (2M) sa 1 slotom za keystone module, sa zastorima, ravan


Cena: 80,00
Cena bez poreza: 66,67
Popust:
Vrednost poreza: 13,33


Uložak 45x45mm (2M) sa 2 slota za keystone module, pod uglom, sa zastorima NA644


Cena: 110,00
Cena bez poreza: 91,67
Popust:
Vrednost poreza: 18,33


USB2.0 - micro USB 5pin 1.8m black (n mp) Just Link - best buy


Cena: 140,00
Cena bez poreza: 116,67
Popust:
Vrednost poreza: 23,33