Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

Media konverteri

Opticki kablovi, optički kablovi, fiber optics, media konverteri, TP-Link MC112CS Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber WDM single-mode konvertor, TP-Link MC111CS Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber WDM single-mode konvertor



MikroTik S+85DLC03D fiber optički 10Gb/s SFP+ modul multimode do 300m


Cena: 8.090,00
Cena bez poreza: 6.741,67
Popust:
Vrednost poreza: 1.348,33


TP-Link MC100CM fiber konverter 10/100 Mb/s


Cena: 4.120,00
Cena bez poreza: 3.433,33
Popust:
Vrednost poreza: 686,67


TP-Link MC110CS Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter dometa do 20km (SC)


Cena: 4.120,00
Cena bez poreza: 3.433,33
Popust:
Vrednost poreza: 686,67


TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet 1000Mb/s Fiber multi-mode konverter dometa do 550m (SC)


Cena: 6.290,00
Cena bez poreza: 5.241,67
Popust:
Vrednost poreza: 1.048,33


TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet 1000Mb/s Fiber single-mode konverter dometa do 15km (SC)


Cena: 6.510,00
Cena bez poreza: 5.425,00
Popust:
Vrednost poreza: 1.085,00


TP-Link MC220L Gigabit Ethernet 1000Mb/s Fiber konverter sa 1 SFP slotom (SFP modul se kupuje posebno)


Cena: 3.580,00
Cena bez poreza: 2.983,33
Popust:
Vrednost poreza: 596,67


TP-Link TL-MC1400 šasija sa 14 hot-swap slotova za fiber konvertere


Cena: 28.150,00
Cena bez poreza: 23.458,33
Popust:
Vrednost poreza: 4.691,67