Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

TP-Link MC100CM fiber konverter 10/100 Mb/s

TP_Link_MC100CM__4e89ce99b1d2a.jpgTP_Link_MC100CM__4e89ce99b1d2a.jpg

Šifra proizvoda: 1806

MP Cena sa PDV: 4.210,00
Prodajna cena4.210,00
Osnovna cena3.508,33
Popust
Iznos PDV-a701,67

Proizvod trenutno nije u maloprodaji a dostupan je, možete ga slobodno poručiti i dobićete odmah odgovor ili pozovete 011/213 55 20 ili pošaljete email sa upitom na office@nebo.rs, office@neboits.com ili office@nebo.co.rs. Roba može biti u centralnom magacinu, na carini, nije ažurirano stanje na sajtu ili je rezervisana.
Preloader
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack, Max. Distance: 2km, Operation: 0C to 50C

MC100CM je media converter dizajniran da konvertuje 100BASE-FX fiber u 100BASE-TX copper media ili obrnuto. Dizajniran je prema IEEE 802.3u 10/100Base-TX i 100BASE-FX standardima, MC100CM je dizajniran za korištenje sa multi-mode fiber cable pomoću SC-Type konektora. MC100CM podržava shortwave (SX) laser specifikaciju u full wire speed forwarding rate. Ona radi na 1310nm prenosa i primanja podataka.
Druge karakteristike ovog modula uključuje mogućnost da se koristi kao samostalni uređaj (no chassis required), ili sa TP-LINK-a 19 system chassis, Auto MDI/MDI-X za TX port, Auto negotiation of duplex mode on TX port, a na prednjem panelu Status LEDs. MC100CM će se preneti Auto negotiation of duplex mode on TX koristeći multi-mode optičko vlakno do 2 kilometra.
* Auto negotiation of 10/100Mbps and auto MID/MID-X for TX port.
* Provide switch configuration of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode for FX port.
* Extend fiber distance up to 2km.
* Easy-to-view LED indicators provide status to monitor network activity easily.
* External power supply.
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn