Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

Fiber gbic moduli

Opticki kablovi, optički kablovi, fiber optic, DCN fiber optički 1.25Gbps SFP modul singlemode do 80km, 1000Base-ZX, LC konektori, TP-Link TL-SM311LM 1000Base-SX MiniGBIC Multi-Mode Fiber Module, LC Connector



Ansec SFP Multi Mode Dual Fiber Gigabitni SFP-1.25G-550M (ant mp)


Cena: 3.050,00
Cena bez poreza: 2.541,67
Popust:
Vrednost poreza: 508,33


Ansec SFP Multi Mode Dual Fiber Megabitni SFP-155M-2KM (ant mp)


Cena: 2.350,00
Cena bez poreza: 1.958,33
Popust:
Vrednost poreza: 391,67


Ansec SFP Singe Mode Dual Fiber Megabitni SFP-155M-20KM (ant mp)


Cena: 2.450,00
Cena bez poreza: 2.041,67
Popust:
Vrednost poreza: 408,33


Ansec SFP Single Mode Dual Fiber Gigabitni SFP-1.25G-20KM (ant mp)


Cena: 3.050,00
Cena bez poreza: 2.541,67
Popust:
Vrednost poreza: 508,33


Ansec Single Mode Single Fiber Megabitni SFP-155M-20KM-TX/RX (ant mp)


Cena: 5.400,00
Cena bez poreza: 4.500,00
Popust:
Vrednost poreza: 900,00


Cudy bakarni 1.25Gbps SFP modul do 100m, 10/100/1000Base-T, RJ-45 konektor


Cena: 3.270,00
Cena bez poreza: 2.725,00
Popust:
Vrednost poreza: 545,00


Cudy fiber optički 10Gb/s SFP+ modul multi-mode 850nm do 300m, 10GBase-SR, LC konektori


Cena: 4.200,00
Cena bez poreza: 3.500,00
Popust:
Vrednost poreza: 700,00


Cudy fiber optički 10Gb/s SFP+ modul single-mode 1310nm do 10km, 10GBase-LR, LC konektori


Cena: 6.530,00
Cena bez poreza: 5.441,67
Popust:
Vrednost poreza: 1.088,33


Cudy fiber optički 155Mb/s SFP modul 100Base-SX multi-mode 850nm / 14.5dB dometa do 550m (LC konektor)


Cena: 1.780,00
Cena bez poreza: 1.483,33
Popust:
Vrednost poreza: 296,67


D-Link DEM-311GT 1000Base-SX port (ant mp)


Cena: 7.750,00
Cena bez poreza: 6.458,33
Popust:
Vrednost poreza: 1.291,67


D-Link DEM-431XT SFP+10GBase (ant mp)


Cena: 40.850,00
Cena bez poreza: 34.041,67
Popust:
Vrednost poreza: 6.808,33


DCN bakarni 1.25Gbps SFP modul do 100m, 1000Base-T, RJ-45 konektor


Cena: 5.890,00
Cena bez poreza: 4.908,33
Popust:
Vrednost poreza: 981,67


DCN fiber optički 1.25Gbps SFP modul singlemode do 80km, 1000Base-ZX, LC konektori


Cena: 23.550,00
Cena bez poreza: 19.625,00
Popust:
Vrednost poreza: 3.925,00