Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

Fiber optika ostalo

Opticki kablovi, fiber optic, Kaseta za splajsovanje sa držačem, SC/UPC simplex pigtail multimode 50/125, Splice protector 6cm - termoskupljajuća cevcica za fiksiranje spoja fiber kabla pri splajsovanju



Kaseta za splajsovanje sa držačem za 12 splice protektora - do 12 fiber optičkih vlakana


Cena: 530,00
Cena bez poreza: 441,67
Popust:
Vrednost poreza: 88,33


SC/UPC simplex pigtail multimode 50/125 mikrona duž. 2m


Cena: 290,00
Cena bez poreza: 241,67
Popust:
Vrednost poreza: 48,33


Splice protector 6cm - termoskupljajuća cevcica za fiksiranje spoja fiber kabla pri splajsovanju


Cena: 30,00
Cena bez poreza: 25,00
Popust:
Vrednost poreza: 5,00


TP-Link TL-MCRP100 redudantno napajanje za šasiju TL-MC1400


Cena: 9.600,00
Cena bez poreza: 8.000,00
Popust:
Vrednost poreza: 1.600,00


XDK E8604T OLT 4GE


Cena: 175.490,00
Cena bez poreza: 146.241,67
Popust:
Vrednost poreza: 29.248,33