Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

Fiber gbic moduli

Opticki kablovi, optički kablovi, fiber optic, DCN fiber optički 1.25Gbps SFP modul singlemode do 80km, 1000Base-ZX, LC konektori, TP-Link TL-SM311LM 1000Base-SX MiniGBIC Multi-Mode Fiber Module, LC Connector



DCN bakarni 1.25Gbps SFP modul do 100m, 1000Base-T, RJ-45 konektor


Cena: 5.400,00
Cena bez poreza: 4.500,00
Popust:
Vrednost poreza: 900,00


DCN fiber optički 1.25Gbps SFP modul multimode do 550m, 1000Base-SX, LC konektori


Cena: 4.200,00
Cena bez poreza: 3.500,00
Popust:
Vrednost poreza: 700,00


DCN fiber optički 1.25Gbps SFP modul singlemode do 10km, 1000Base-LX/LH, LC konektori


Cena: 4.800,00
Cena bez poreza: 4.000,00
Popust:
Vrednost poreza: 800,00


DCN fiber optički 1.25Gbps SFP modul singlemode do 80km, 1000Base-ZX, LC konektori


Cena: 21.600,00
Cena bez poreza: 18.000,00
Popust:
Vrednost poreza: 3.600,00


Hisense LTE4302M-BC+


Cena: 6.150,00
Cena bez poreza: 5.125,00
Popust:
Vrednost poreza: 1.025,00


MikroTik S+31DLC10D fiber optički 10Gb/s SFP+ modul singlemode do 10km, 10GBase-LR, LC konektori


Cena: 18.720,00
Cena bez poreza: 15.600,00
Popust:
Vrednost poreza: 3.120,00


MikroTik S+85DLC03D fiber optički 10Gb/s SFP+ modul multimode do 300m


Cena: 7.560,00
Cena bez poreza: 6.300,00
Popust:
Vrednost poreza: 1.260,00


MikroTik S-31DLC20D fiber optički 1.25Gb/s SFP modul singlemode do 20km, 1000Base-LX, LC konektor


Cena: 3.000,00
Cena bez poreza: 2.500,00
Popust:
Vrednost poreza: 500,00


TP-Link TL-SM311LM 1000Base-SX MiniGBIC Multi-Mode Fiber Module, LC Connector


Cena: 3.590,00
Cena bez poreza: 2.991,67
Popust:
Vrednost poreza: 598,33


TP-Link TL-SM311LS 1.25Gigabit SFP 1000Base-LX miniGBIC single-mod fiber modul dometa 10km (LC konektor)


Cena: 3.590,00
Cena bez poreza: 2.991,67
Popust:
Vrednost poreza: 598,33