Prijava
E-news lista = info o novinama i popustima.

Fiber adapteri

Opticki kablovi, optički kablovi, fiber optic, LC/LC singlemode/multimode fiber duplex adapter sa 2 x LC (dimenzija kao simplex, SC/SC multimode duplex fiber adapter



E2000/APC simplex adapter singlemode


Cena: 2.430,00
Cena bez poreza: 2.025,00
Popust:
Vrednost poreza: 405,00


FC/FC singlemode simplex fiber adapter


Cena: 320,00
Cena bez poreza: 266,67
Popust:
Vrednost poreza: 53,33


LC/LC singlemode/multimode fiber duplex adapter sa 2 x LC (dimenzija kao simplex)


Cena: 870,00
Cena bez poreza: 725,00
Popust:
Vrednost poreza: 145,00


SC-APC / SC-APC singlemode duplex fiber adapter


Cena: 450,00
Cena bez poreza: 375,00
Popust:
Vrednost poreza: 75,00


SC-APC / SC-APC singlemode simplex fiber adapter


Cena: 260,00
Cena bez poreza: 216,67
Popust:
Vrednost poreza: 43,33


SC/SC multimode duplex fiber adapter


Cena: 300,00
Cena bez poreza: 250,00
Popust:
Vrednost poreza: 50,00


SC/SC multimode simplex fiber adapter


Cena: 260,00
Cena bez poreza: 216,67
Popust:
Vrednost poreza: 43,33


SC/SC singlemode duplex fiber adapter


Cena: 450,00
Cena bez poreza: 375,00
Popust:
Vrednost poreza: 75,00


SC/SC singlemode simplex fiber adapter


Cena: 260,00
Cena bez poreza: 216,67
Popust:
Vrednost poreza: 43,33


Telegärtner T-SC/SC duplex adapter multimode / singlemode


Cena: 710,00
Cena bez poreza: 591,67
Popust:
Vrednost poreza: 118,33